Dispečink nonstop
+420 777 964 900

Elektro Elefant logo

Pokud poptáváte elektro služby, například opravy na elektroinstalaci, chcete řešit elektro havárii nebo potřebujte revizi elektroinstalace, vyplňte prosím formulář níže.

Poskytujeme  slevu 300,- Kč na zásah pro zákazníky nad 65 let.

Nabízíme kompletní elektro služby – proč si vybrat právě naši firmu? 

  • Připravenost 24/7: Problémy s elektřinou se neohlížejí na čas ani den v týdnu. Proto jsme pro vás k dispozici non-stop, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kdykoli nás potřebujete, stačí nám jen zavolat. Naše služby jsou spolehlivé, profesionální a levné.
  • Rychlá a spolehlivá oprava: Blikající světlo, jiskřící zásuvky nebo výpadek elektřiny? Nechte to na nás. Naši zkušení elektrikáři zajistí rychlou, levnou a spolehlivou opravu vašich elektrických rozvodů. Zajišťujeme pohotovostní elektro služby kdekoli v Praze a okolí.
  • Profesionální technika a zkušení elektrikáři: S naším týmem profesionálních elektrikářů a moderní technikou jsme připraveni čelit jakémukoli problému s elektro instalací. Naši pracovníci jsou pečlivě vyškoleni, prověřeni, certifikováni a jsou vybaveni tou nejmodernější technikou, jako jsou například termo kamery pro zjištění přesného místa závady.  Mohou tak rychle a efektivně diagnostikovat a odstranit jakékoli poruchy na vašem elektro zařízení.
  • Rychlý dojezd na místo elektro havárie: Na naší non stop lince čekají operátoři, kteří okamžitě po vašem zavolání vysílají na místo pohotovostní tým elektrikářů. Kdekoli v Praze a okolí zaručujeme dojezdovou dobu do 90
    minut v noci i ve svátky. Přes den jsme na místě dokonce do 60 minut a okamžitě začínáme pracovat na řešení problému.
  • Široký sortiment elektro služeb: Nabízíme špičkové elektro služby – odstraňujeme elektro havárie, vyměňujeme jističe, provádíme revize elektrických rozvodů a hromosvodů, a dokonce se staráme o zapojení domácích elektro spotřebičů. Potvrzujeme také záruční listy, posuzujeme výši škody a poskytujeme potvrzení pro pojišťovnu. Mezi naše služby patří také instalace a opravy domácích telefonů a zvonků, zvonkových panelů a videotelefonů.

Kontaktovat nás můžete také emailem info@elektro-elefant.cz