Dispečink nonstop
+420 777 964 900

Pohotovost elektro Praha 3 – elektro pohotovost nonstop

Tak jako v Praze 2 užívá našich služeb i v Praha 3. Pokud se u vás doma či ve firmě vyskytne chyba elektro, jde ve většině případů o velice frustrující komplikaci, na kterou obvykle nejste vůbec připraveni. Co tedy dělat, když zhasnou žárovky a počítače, televizory a ostatní spotřebiče přestanou pracovat?

Za žádných okolností se nesnažte chybu elektro sami opravit. Jakákoliv neodborná manipulace s rozvody elektrické energie může být životu nebezpečná. Jak tedy postupovat? Pokud se u vás vyskytla chyba elektro instalace, vypněte hlavní jistič, zavolejte na naši nonstop telefonní linku a počkejte na příjezd naší elektro pohotovosti, která k vám dorazí maximálně během několika desítek minut.

Nonstop elektro pohotovost pro Prahu 3

Poskytujeme záchrannou technickou službu v oblasti Prahy 3 i dalších místních částí hlavního města. Zajistíme vyřešení všech problémů s elektroinstalací a potíží s přívodem elektrického proudu v oblasti Praha 3, stejně tak jako i v ostatních částech hlavního města. Pokud má vaše elektroinstalace problém, co nejrychleji nás zavolejte. Naše elektro pohotovost, tvořená špičkovými a zkušenými elektrikáři, okamžitě přijede a všechny potíže na vaší elektroinstalaci vyřeší. Jsme připraveni účinně zasáhnout kdekoli v Praze 3 a okolí. Na místě poruchy budeme do 60 minut od zavolání na naši pohotovostní linku kdykoli během týdne, popřípadě do 90 minut během víkendu a svátků.

Naši elektrikáři jsou zkušení profesionálové

V našem pohotovostním týmu najdete pouze zkušené, prověřené elektrikáře s milým vystupováním a vysokými odbornými znalostmi, které se nemusíte bát vpustit do vašeho bytu. Jsou pravidelně školeni a přezkušováni, a díky své dlouholeté praxi před nimi žádná chyba elektro neobstojí. Pro boj s poruchami jsou vyzbrojeni špičkovým vybavením, jako například termokamerami, díky kterým odhalí příčinu poruchy mnohem rychleji.