Dispečink nonstop
+420 777 964 900

Pohotovost elektro Praha 4 – elektro pohotovost nonstop

Svými službami uspokojujeme Prahu 3, stejně tak i Prahu 4. Vypadl vám proud nebo došlo k jiné závadě na elektroinstalaci? Takový problém je vždy velice nepříjemný, protože s ním dopředu nikdo nepočítá. Naštěstí na tento problém nejste sami. Vždy se můžete spolehnout na naši nonstop elektro pohotovost Praha 4, která je 24 hodin denně připravena vyjet vám na pomoc.

Poskytujeme nonstop pohotovost elektro pro Prahu 4

Naši skvěle kvalifikovaní elektrikáři jsou odborníci na slovo vzatí. Poskytují pestrou paletu elektro služeb, od detekce a odstraňování poruch na rozvodných systémech přes jakékoli problémy elektroinstalace, výměnu jističů, zásuvek, vypínačů či svítidel až po revize hromosvodů. Zdarma vám potvrdíme také vyjádření pro pojišťovnu, v případě, že z důvodu chyby elektro došlo k poškození majetku. Odborně zapojujeme také elektrospotřebiče, jako jsou elektrické sporáky a trouby, a to včetně potvrzení záručního listu zdarma. Naši elektrikáři pro Prahu 4 jsou vybaveni nejen nejmodernější diagnostickou technikou ke zjišťování a odstraňování závad, ale také patřičnými odbornými znalostmi. Disponují nejen všemi požadovanými zkouškami a certifikáty z oboru elektro, ale také dlouholetými zkušenostmi. Naprostou samozřejmostí je pro nás také vysoká kvalita odvedené práce. Jelikož za kvalitu opravy ručíme, jsme schopni vám po skončení oprav zajistit i revizi vaší elektroinstalace.

Budeme u vás do 60 minut od nahlášení poruchy

Dobře si uvědomujeme, jak poruchy na elektroinstalaci dokážou znepříjemnit život. Proto k jejich vyřešení přistupujeme okamžitě. Během několika málo minut od nahlášení vyjíždí tým elektro pohotovosti na vaši adresu Praha 4 a do 60 minut již bude na místě řešit váš problém.
Zavolejte kdykoli. Naši operátoři mají službu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vždy jsou ochotni vyslechnout váš problém a udělají maximum pro jeho úspěšné vyřešení.