Dispečink nonstop
+420 777 964 900

Elektro Elefant logo

Pohotovost elektro Praha 5 – elektro pohotovost nonstop

Vedle Prahy 4 poskytujeme služby i pro Prahu 5. Zaznamenali jste u vás doma či ve firmě potíže s rozvodem elektrické energie? Světla blikají, zásuvky jiskří, nebo snad došlo k úplnému přerušení dodávky elektrického proudu? Pokud se u vás vyskytla jakákoli chyba elektro, zavolejte nám. Zajišťujeme nepřetržitou pohotovost elektro Praha 5 i pro ostatní městské části. K vaší poruše neprodleně vyjedeme a bleskurychle ji opravíme.

Elektroinstalace problém – Praha 5

Máme k dispozici špičkový tým profesionálních elektrikářů, kteří jsou pravidelně přezkušováni ze všech platných elektro norem a jsou vybaveni moderním zařízením pro detekci poruch. Před jejich termokamerami žádná chyba elektro dlouho neobstojí. Dobře si uvědomujeme, jaký je porucha elektroinstalace problém. V Praze 5 však u vás budeme již do 60 minut od zavolání na naši nonstop asistenční linku.

Co dělat, když se vyskytne chyba elektro – Praha 5

Pokud se u vás v Praze 5 vyskytla chyba elektro, v žádném případě se ji nepokoušejte sami opravit. Nejenže může dojít k poškození či zničení vašeho majetku, či dokonce k požáru, ale hrozí i vážný úraz elektrickým proudem, nebo dokonce smrt. V případě jakéhokoli problému s elektroinstalací proto volejte naši profesionální elektro pohotovost Praha 5. Naši operátoři čekají na vaše zavolání 24 hodin denně. Kromě elektro havárií řešíme i další požadavky z oboru elektro. Provádíme elektro revize, zapojujeme a opravujeme elektro spotřebiče, potvrzujeme záruční listy a v případě elektro havárií se škodou na majetku potvrzujeme protokoly pro pojišťovnu. 

Co všechno řeší pohotovost elektro Praha 5

Provádíme pro vás kompletní spektrum elektrikářských prací v Praze 5. Nejen chyby elektro, ale i výměnu a opravu zásuvek, jističů, svítidel a vypínačů. Můžete se na nás obrátit i se zapojováním koupených elektrospotřebičů. Pokud v důsledku chyby elektro dojde k poškození majetku, dokážeme vám vystavit potvrzení pro vaši pojišťovnu. Naši elektrikáři pracují vždy na 100 procent. Po ukončení opravy vaší elektroinstalace vám můžeme provést i elektro revizi, která zajistí, že s vaší elektroinstalací je vše v naprostém pořádku.

Elektrikář