Dispečink nonstop
+420 777 964 900

Elektro Elefant logo

Elektrikář Praha 5 – Nonstop elektro pohotovost Praha

Elektrikář Praha 5

Vedle Prahy 4 poskytujeme služby i pro Prahu 5. Kolísá vám napětí v síti? Jiskří zásuvky? Nebo došlo k výpadku elektřiny a musíte doma sedět při svíčkách? Jakékoli poruchy a havárie v rozvodech elektřiny jsou velmi nepříjemné a jejich odstranění je pro většinu lidí prioritou. Řešení nabízí pohotovostní elektrikář Praha 5. V žádném případě se však nepouštějte do neodborných oprav svépomocí. Neodborné zásahy jsou velice nebezpečné a mohou skončit i smrtí. V případě závad na elektroinstalaci nebo výpadku elektrického proudu volejte naši nonstop elektro záchrannou technickou službu pro Prahu 5. Okamžitě na místo vyšleme zkušené elektrikáře, kteří příčinu poruchy odhalí a odborně odstraní.

Elektrikář Praha 5 – zajišťujeme nonstop elektro pohotovost 

Odborně a rychle odstraňujeme jakékoli poruchy a havárie elektrických instalací a obnovujeme dodávky proudu do vašich domácností. Bez ohledu na to, zda jde o kolísání napětí, jiskření zásuvek nebo dokonce o výpadek elektřiny, naši zkušení elektrikáři jsou vždy připraveni vám poskytnout rychlou a odbornou pomoc. Pokud v důsledku závady na elektrických rozvodech došlo k poškození majetku, a tudíž k pojistné události, zdarma vám vystavíme vyjádření pro vaši pojišťovnu. Naši profesionální zaměstnanci jsou schopni pokrýt široké spektrum služeb v oboru elektro. Kromě vyhledávání a oprav závad na elektroinstalaci a havárií rozvodných systémů zajišťujeme i revize hromosvodů a elektrických rozvodů, výměnu zásuvek, jističů, svítidel či vypínačů. Provádíme také instalaci a zapojení elektrických spotřebičů včetně potvrzení záručních listů.

Na místě poruchy jsme do 60 minut od nahlášení

Jsme si dobře vědomi faktu, že poruchy na instalaci jsou akutní a jejich odstranění nesnese odklad. Proto již během pár minut od nahlášení závady na naši nonstop pohotovostní linku budeme na místě a okamžitě se pustíme do vyhledávání a odstraňování závady na elektroinstalaci. V rámci Prahy 5 vám můžeme garantovat příjezd na místo poruchy do 60 minut, pokud zavoláte během dne, a do 90 minut, pokud zavoláte v noci. Jsme tu pro vás 365 dni v roce a vždy uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Elektrikář

Jakou oblast obsluhujeme?

Dnem i nocí řešíme jakékoli závady v dodávce elektrické energie. Jsme připraveni k vám okamžitě vyrazit, pokud hledáte:

Elektrikář Praha 1

Elektrikář Praha 2

Elektrikář Praha 3

Elektrikář Praha 4

Elektrikář Praha 5

Elektrikář Praha 6

Elektrikář Praha 7

Elektrikář Praha 8

Elektrikář Praha 9

Elektrikář Praha 10