Pohotovost elektro Praha 6

Naše služby pokrývají Prahu 5, je tomu tak i v Praze 6. Potížím s elektroinstalací se občas nemůžeme vyhnout. Důležité je, co si v takovém případě počít. Pokud vám vypadl přívod elektrické energie či se vaše elektro rozvody chovají nestandardně, za žádných okolností se nepokoušejte chybu elektro sami vyřešit. Zbytečně byste se vystavovali nebezpečí úrazu elektrickým proudem, který velmi často končí smrtí. V případě problému elektroinstalace v Praze 6 (nebo i v dalších městských částech) vypněte hlavní jistič a okamžitě zavolejte naši pohotovost elektro Praha 6.

Kdy volat pohotovost elektro Praha 6

Zavolejte nám, kdykoli se vaše elektroinstalace začne chovat nestandardně, což může zahrnovat jiskření zásuvek, kolísání napětí v síti, neustálé vypínání jističů nebo kompletní výpadek dodávky elektrické energie. Volat můžete kdykoli – naši operátoři čekají na vaše zavolání na nonstop lince, ve všední dny i ve svátek. Zajišťujeme nonstop elektro pohotovost pro Prahu 6.

Chyba elektro Praha 6 – jsme u vás do 60 minut

Dobře víme, že problém elektroinstalace vás postihne většinou tehdy, když to nejméně čekáte a když se vám to nejméně hodí. Je nám jasné, že každá minuta bez elektřiny vás v případě firmy stojí peníze, a navíc je chyba elektro častou příčinou požáru. I proto vám garantujeme v Praze 6 dojezdovou dobu 60 minut od vašeho zavolání na naši nonstop linku.

Elektroinstalace problém – Praha 6

Již za hodinu budou naši školení elektrikáři pracovat na odstranění problému vaší elektroinstalace. Jsou perfektně vybaveni moderní technikou, takže pro ně nalezení a odstranění závady na vaší elektroinstalaci nepředstavuje žádný problém. Kromě řešení havarijních situací vám poskytneme kompletní sortiment elektro služeb – výměnu svítidel, elektrického topení i připojování spotřebičů. Nemusíte sedět doma při svíčkách – volejte nonstop, pomoc už je na cestě.