Dispečink nonstop
+420 777 964 900

Elektro Elefant logo

Pohotovost elektro Praha 8 – elektro pohotovost nonstop

Obdobně jako v Praze 7 zajišťujeme své služby i v Praze 8. Na elektřině je závislá většina zařízení v domácnostech i firmách. O to větší problém nastává, pokud je dodávka elektřiny přerušena či nastane jiný problém elektroinstalace. Nemusíte ale sedět doma při svíčkách – raději nám zavolejte. Zajišťujeme pohotovost elektro Praha 8 – řešíme veškeré havárie, chyby elektro, přerušení dodávky elektrické energie a závady na elektroinstalaci. Kdekoliv v Praze 8 zasahujeme do 60 minut od vašeho zavolání.

Způsobuje vám elektroinstalace problém – Praha 8?

Pokud jste si všimli nestandardního chování vašich spotřebičů, blikání světel, jiskření v zásuvkách nebo došlo ke kompletnímu výpadku zásobování vaší domácnosti elektřinou, za žádných okolností se nepokoušejte závadu sami odstranit. Manipulace s elektroinstalací může být životu nebezpečná. Pouze kvalifikovaný elektrikář dokáže závadu správně diagnostikovat a odstranit.

Pohotovost elektro Praha 8

Naši elektrikáři jsou zkušení, prověření a spolehliví odborníci, které se rozhodně nemusíte obávat vpustit do vašeho bytu. Pravidelně chodí na zkoušky ze všech platných elektro norem a disponují moderním vybavením, díky kterému před nimi žádná chyba elektro dlouho neobstojí.

Volejte pohotovost elektro Praha 8

Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naši operátoři na nonstop telefonní lince čekají na vaše zavolání, po kterém na místo havárie v Praze 8 okamžitě vyráží tým zkušených elektrikářů schopných odstranit jakýkoli problém elektroinstalace. Kdekoli v rámci Prahy 8 budeme do 60 minut.

Kromě odstraňování urgentních problémů elektroinstalace nabízíme i další elektro služby – připojování spotřebičů, potvrzování záručních listů i provádění elektro revizí. Pokud v důsledku chyby elektro dojde ke škodě na majetku, vystavíme vám potvrzení o výši škody, které potom můžete uplatnit ve vaší pojišťovně.

Elektro instalace