Dispečink nonstop
+420 777 964 900

Elektro Elefant logo

Pohotovost elektro Praha 9 – elektro pohotovost nonstop

Naše služby vedle Prahy 8 zahrnují i v Prahu 9. Bez elektrické energie se dnes žádná domácnost ani firma prakticky neobejde. Když potom nastane problém elektroinstalace a elektřina přestane fungovat, jde o vážný problém, který je potřeba neodkladně řešit. Nejenom kvůli obnově dodávky elektrického proudu, ale také kvůli nalezení a odstranění závady, která problém s elektroinstalací způsobila. Jinak se může chyba elektro opakovat, což může vést například k požáru nebo úrazu elektrickým proudem. Všechny tyto problémy řeší Pohotovost elektro Praha 9. 

Elektroinstalace problém – volejte pohotovost elektro Praha 9

Pokud jste zaznamenali nestandardní chování vaší elektroinstalace nebo vám přestala fungovat elektřina, zavolejte naši pohotovostní nonstop linku, vypněte hlavní jistič a vyčkejte do příjezdu naší elektro pohotovosti pro Prahu 9. Budeme u vás do 60 minut. V žádném případě nezkoušejte závadu sami najít a odstranit, může to být životu nebezpečné. Naši elektrikáři mají všechno potřebné vybavení a zkušenosti, aby závadu co nejrychleji našli a odstranili.

Jaké problémy s elektroinstalací dokážeme vyřešit

Naši profesionální elektrikáři dokážou vyřešit prakticky jakýkoli problém elektroinstalace nebo jinou chybu elektro zařízení. Často měníme zkratované vypínače, spálené zásuvky či jiné problémy způsobené zkratem. Dokážeme také odborně zapojit jakýkoli elektrospotřebič, provést revizi elektro či potvrdit váš záruční list. Všichni naši elektrikáři jsou důkladně prověřeni jak po stránce odborné kvalifikace, tak po stránce bezúhonnosti. Naši elektrikáři jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení v odstraňování rozsáhlé škály elektro problémů, od běžných závad po komplexní havárie. A ceny? Ty jsou transparentní a nízké.

Pohotovost elektro Praha 9 je na místě do 60 minut

Jsme si samozřejmě velmi dobře vědomi, jak problémy s elektroinstalací nebo přerušením dodávky elektrického proudu dokážou naštvat. Rychlost zásahu je v takových případech klíčovým faktorem. Proto jsme připraveni zasáhnout kdekoli v Praze 9 již do 60 minut od zavolání na naši nonstop havarijní linku. Neváhejte a zavolejte nám! Kromě pohotovostních oprav elektro zařízení nabízíme i montáž elektrospotřebičů, elektro revize i potvrzování záručních listů. 

Elektrikář