Dispečink nonstop
+420 777 964 900

Elektro Elefant logo

Pohotovost elektro Praha 10 – elektro pohotovost nonstop

Shodně jako v Praze 9 poskytujeme své služby i v Praze 10. Nevíte si rady s problémy, které způsobuje vaše elektroinstalace? Vypadávají vám často jističe, jiskří zásuvky, nebo dokonce přestala elektřina u vás doma či ve firmě fungovat úplně? Na nic nečekejte a volejte naši pohotovost elektro Praha 10. Naši operátoři jsou na lince 24 hodin denně.

Elektrikářská pohotovost Praha 10

Zajišťujeme odstranění všech poruch elektroinstalací, havárií a výpadků elektrické energie. Do 60 minut od zavolání jsme u vás, závadu lokalizujeme a neprodleně odstraníme. V případě že je havárie většího rozsahu, zajistíme vše tak, aby nedocházelo k dalším škodám, a navrhneme vám optimální řešení problému. Kromě řešení poruch na elektro instalaci v bytech či firmách vám nabízíme i zapojení elektro spotřebičů  a elektro revize.

Má vaše elektroinstalace problém?

Pokud registrujete chyby elektro, jako je například kolísání napětí, časté výpadky jističů, jiskření v zásuvkách či vypínačích, či dokonce kompletní výpadek elektřiny, na nic nečekejte a volejte pohotovost elektro Praha 10. Otálení by mohlo vést k poškození některého z vašich elektrospotřebičů, jako je televize či počítač, požáru, či dokonce k úrazu elektrickým proudem. Rychle reagujeme na vaše volání a přijedeme na místo do 60 minut. Nikdy se nesnažte problém elektroinstalace odstranit svépomocí. Jakákoli neodborná manipulace s elektroinstalací může být životu nebezpečná.

Opravíme jakoukoli chybu elektro v Praze 10

Nabízíme vám profesionalitu, odbornost a rychlost. Dojezdová doba na místo havárie v Praze 10 je pouhých 60 minut od zavolání na naši pohotovostní linku. Elektrikáři z našeho týmu jsou prověření jak z hlediska odbornosti, tak z hlediska spolehlivosti a bezúhonnosti. Jsou vybaveni moderními diagnostickými přístroji, jako jsou například termokamery, díky kterým bleskurychle odhalí příčinu poruchy mnohem rychleji než při použití klasických postupů. Vaše světla se brzy opět rozsvítí a obrazovky vašich televizorů i počítačů ožijí. Pro naše profesionály není žádná chyba elektro nepřekonatelnou překážkou.

Elektrikář