Dispečink nonstop
+420 777 964 900

Zajišťujeme elektro revize a elektro pohotovost nonstop.

Odstraňujeme veškeré poruchy a havárie na elektroinstalaci nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Naši elektrikáři jsou tu pro Vás. Naše elektro pohotovost a havarijní služba pokrývá celou Prahu a její okolí. Nabízíme Vám případně revize elektroinstalací, hromosvodů a spotřebičů.

Elektrikáři

Na elektřině jsme všichni závislí a její výpadek je pro každého z nás velmi nepříjemný a stresující! Sehnat IHNED a levně kvalifikovaného odborníka, na i drobnou opravu, bývá složité, ne-li nemožné. Elektrikář je v dnešní době nedostatkové zboží !

Potřebujete elektrikáře za rozumnou cenu? Pro tyto případy jsme ZDE

Dojezd k události 6:00 – 24:00 do 90 minut.

Rychlý kontakt

Kontaktovat nás můžete také emailem info@elektro-elefant.cz

V případě  pojistné události poskytujeme vyjádření o posouzení vzniku škody.

Provádíme vyhledání a odstranění závad na elektroinstalaciopravy a výměny jističů, vypínačů, zásuvek, instalaci a zapojení elektrických spotřebičů (potvrzení záručního listu je samozřejmostí), atd.

Na objednávku provádíme menší i celkové rekonstrukce elektroinstalaceelektro revize instalací, elektrospotřebičů, hromosvodů (vypracování revizní zprávy, databáze spotřebičů, sledování termínů pravidelných revizí) rodinných domů, firem, obchodů, úřadů, hotelů, škol a mateřských školek, skladů, výrobních hal a další řemeslné práce. Našim cílem je vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků, aby se nebáli o bezpečnost své elektroinstalace či jiných elektro zařízení. Všechny případné zjištěné závady uvedeme po dohodě se zákazníkem do stavu odpovídajícího platným normám.

Výjezdové vozidlo

Revize, údržba a  kompletní oprava elektroinstalace

Ze zkušenosti revizního technika bych rád upozornil na fakt, že elektroinstalace, spravovaná a udržovaná konkrétní osobou či firmou, je po letech ve výrazně lepším stavu, než tam, kde práce provádí pokaždé někdo jiný a kde hlavní důraz na výběr prováděcí firmy je cena.

Spousta firem a podniků to řeší zaměstnaneckým poměrem pro údržbáře elektro. Tento zaměstnanec však ve většině případů nemá zkušenosti s novými trendy v elektrotechnice, nemá znalosti ve změně platných norem a zákonů. Jeho přístup k vyřešení složitější situace je, v lepším případě, oslovení kvalifikovaného odborníka. Jeho práce se tak stává velmi neefektivní a jeho zaměstnavateli vznikají dodatečné a zbytečné náklady.

Na základě prohlídky objektu, zjištění případných závad a jejich následného odstranění, zpracujeme plán údržby a revizí elektroinstalací, hromosvodů či elektrospotřebičů a provedeme cenovou kalkulaci. Po dohodě za Vás převezmeme starosti s provozem Vaší elektroinstalace.

Příklady nabízených činností:

 

  • pravidelné kontroly rozvoden a rozváděčů NN včetně čištění a kontroly spojů
  • pravidelné revize elektro – HDV  (stoupacího vedení)
  • výměny světelných zdrojů a běžné opravy v objektu
  • možnost pravidelných kontrol objektu, např. osvětlení apod. dle Vašich požadavků
  • rychlé řešení případných oprav a úprav elektroinstalace
  • pravidelné revize elektroinstalace, hromosvodu a nářadí

Ve většině případů účtujeme pouze vykonané práce a dopravu, a to bez paušálních plateb, které požadujeme pouze v případě speciálních služeb, jako je například nepřetržitá pohotovost.

Již nyní dlouhodobě spolupracujeme s několika významnými klienty. Ti naše služby využívají a jsou plně spokojeni s rozsahem i kvalitou – viz reference.

Jsme držitelem osvědčení od organizace Technická inspekce ČR:

Oprávnění pro činnost